İngilizce Kursu Konya

İngilizce Kursu Konya

İngilizce konuşmak istiyorum diyorsan doğru yerdesin! Anlıyorum ama konuşamıyorum derdine son!

Eğitimlerimiz görsel,işitsel ve bilişsel ağırlıklıdır.Sınıflarımızda bilgisayar,projeksiyon,ses sistemi vazgeçilmez birer araçtır.Eğitimlerimiz gramer ve konuşma olarak iki bölüme ayırmaktayız.Gramer dersi içerisinde Reading,Writing Konuşma dersi içerisinde Speaking, Listening yapılmaktadır böylelikle eğitim parçalanmadan öğrenilerek ve konuşularak dil eğitimi verilmektedir.

İster Konya'da Kurs Merkezinde İster Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu

İngilizce kursu ile esnek programlar ve online eğitimle heryerden erişim! Genel İngilizce (General English),İş İngilizcesi (Business English),Dil Becerilerine Yönelik İngilizce
Let’s Go Academy, her türlü ihtiyaca cevap verecek kapsamlı ve dinamik bir kurumsal çözüm ortaklığı programı sunar.
Dünya İngilizce konuşuyor! Kariyer hedefiniz mi var ? Yurt dışı fuarlarına mı çıkıyorsunuz ? Dış ticaret hacminizi mi yükseltmek istiyorsunuz? İngilizce konuşmak için LET’S GO!

SEVİYE TESPİT SINAVI

Konya’da İngilizce kursu

İngilizce bilgisi olan öğrenciler, LET’S GO ACADEMY’e geldiklerinde  yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamadan oluşan (sözlü test ihtiyaç durumunda uygulanır) ücretsiz seviye tespit sınavına alınarak, sınav sonuçlarına göre seviyelerine uygun  sınıflara yerleştirilmektedirler. Yine aynı şekilde online eğitimlerimizde de eğitime başlamadan önce öğrencilerimiz İngilizce bilgisini ölçerek eğitime başlıyoruz!

www.letsgoacademy.com.tr

Önce Öğren sonra pratik yap! Eğitim sistemizde Türk öğretmenler kelime ve cümle kurulumu gramer bilgisini verirken yabancı eğitmenlerimiz sizin ders esnasında  öğrendiklerinizi konuşarak uygulamaya geçiriyor ve deneyimleyerek İngilizce konuşuyorsunuz!

Doğrulanabilir Sertifika

MEB ve LET’S GO ACADEMY Sertifikasına Sahip Ol

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

Zaman ve süre problemi bulunan ve İngilizce eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler.

Need Any help!

Eğitim Danışmanına Sor!