Türkçe Kursu Konya

Türkçe Kursu

Türkçe Kursu ile Türkçe’nin mantığını kavrama ve konuşma ağırlıklı programlarla günlük hayatınızda kullanacağınız Türkçe’ye “Merhaba” demiş olursunuz.C2 Seviyesine Kadar Haftada 20 Saatlik Ders Programıyla sizde Let’s Go Academy Dil ailesine katılın.Türkçe sınavlarını en yüksek puanla verin!
İster Konya’da Kurs Merkezinde İster Online Türkçe Kursu

TURKISH LANGUAGE  CLASS FOR FOREIGNERS 

По вашему желанию : то ли в Центре курсов LET’S GO ,то ли на онлайн-курсе .
LET’S GO АКАДЕМИЯ для вас : Курс турецкого языка для иностранцев в Конье.
С нами очень легко говорить по-турецки на всех уровнях, с наилучшими специалистами и с гибкими программами!

Учащиеся, изучающие турецкий язык как иностранный, оцениваются в конце каждого уровня с помощью экзамена , охватывающего четыре основных языковых навыка (аудирование, чтение, разговорная речь, письменное выражение) и так же (грамматика) для совершенствования всех вышеперечисленных навыков .

WE ARE LEARNING TURKISH!

soit dans le centre situé à Konya, soit en ligne! Voilà les cours de turc à tous les niveaux avec les horaires flexibles pour tous les étrangers! C’est facile de parler le turc avec nous!

Les étudiants qui apprennent le turc comme la langue étrangère seront examinés par un test de passage couvrant chacune de ces quatre compétences clés suivantes et d’autres capacités complémentaires (grammaticales):
– compréhension orale
– compréhension écrite
– production orale
– production écrite

LET’S GO ACADEMY pour parler le turc

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Her seviyede ve esnek programlar ile Türkçe konuşmak bizimle çok kolay!

Yabancı dil olarak Türkçe öğrenen öğrenciler, her seviyenin sonunda dört temel dil becerisi (dinleme, okuma, konuşma, yazılı anlatım) ve bu becerileri destekleyen yan becerileri (dil bilgisi) kapsayan seviye geçme sınavıyla değerlendirilirler. Başarılı olan öğrenciler TÖMER sertifikası almaya hak kazanır.