YKS Dil Sınavına Hazırlık (YDT)

YKS Kursu Konya

YKS Dil sınavına hazırlık kursları Konya: YKS Dil hazırlık kurslarında genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak, sadece o sınava yönelik kelime ve okuduğunu anlama ve çeviri geliştirmeye dayalı bir eğitimdir. Kurslar bu sınavlar konusunda uzman eğitmenlerle birlikte geçmişten günümüze uygulanmış sınavların yakın inclenmesi ile gelen tecrübeyle, sınav mantığının en iyi şekilde öğrenciye öğretildiği ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılarak verilmektedir.Bol bol soru çözümü ve çeviri yapılmaktadır.

YKS Dil Kursu Konya

YABANCI DİL TESTİ (YDT)

  • Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) kimler başvurabilir?
    Ortaöğretim kurumlarının (lise veya dengi okullar, açık öğretim liseleri) son sınıfında olanlar veya
    bir ortaöğretim kurumundan mezun olanlar sınava başvurabilirler.

Sınava başvuru işlemi nereden yapılır?

Başvuru, bireysel olarak internet aracılığıyla ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminden

(https://ais.osym.gov.tr adresinden) veya ÖSYM Başvuru Merkezlerinin birinden yapılabilir.

  • Sınav oturumları nelerdir

YKS 1. Oturum Temel Yeterlilik Testi (TYT): YKS’nin 1. Oturumu olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) tüm adaylar için zorunludur (2019-TYT puanı 200 ve üzeri olanlar, istedikleri takdirde 2020- TYT’ye girmeden YKS’nin diğer oturumlarına girebileceklerdir.)

YDT hangi dillerde yapılacaktır?

Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce ve Rusça dillerinde yapılacaktır. Yabancı dil oturumunda her dil için ayrı bir soru kitapçığı bulunacaktır. Sınavda adaya, başvuruda bildirdiği yabancı dile ait soru kitapçığı verilecektir.

 

Sınava Hazırlık YKS Kursları

Doğrulanabilir Sertifika

MEB ve LET’S GO ACADEMY Sertifikasına Sahip Ol

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

Zaman ve süre problemi bulunan ve İngilizce eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler.Özel ve Grup seçenekleriyle sen de YDT sınavına en iyi şekilde hazırlan!

Need Any help!

Eğitim Danışmanına Sor!